Tak Reflexy s prvním diskem naší nové desky KanibaLOVE už jsou z trafik fuč. Je tu však ještě možnost – pokud jste to v posledních 14 dnech za 69,- nestihli – dostat jej až do schránky: stačí poslat SMS. Tak to vyjde na 99 korun i s balným a poštovným. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

…a víme také, že jsme toho už naslibovali hodně, i to, že dokud nebude deska v prodejnách, může se stejně ještě cokoliv stát. Nicméně teď už je vše potvrzeno a zajištěno tak, abychom si mohli být skoro 100% jistí, že naše novinka bude k dostání od 16. dubna za 69,- Kč jako bonusová příloha časopisu Reflex. Ale to není vše. Nedočkavci si mohou celé KanibaLOVE stáhnout již od zítřka! Chcete vědět víc? Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Nedávno (viz. o jednu novinku níže) jsme oznamovali že píseň KanibaLOVE vyjde na kompilaci Indies Scope 2008. Tak už se tak s menším zpožděním stalo a více informací o tomto albu najdete na tomto odkazu. V případě zájmu ho lze tamtéž i koupit.

Komentáře nejsou povoleny

Trochu vás s deskou budeme ješte chvíli napínat… Ale abyste nemysleli, že nic nemáme a jen tak kecáme, zde je důkaz: titulní věc z našeho pečlivě připravovaného alba KanibaLOVE vychází tento pátek (7.11.) na reprezentačně ediční kompilaci našeho nového vydavatelství Indies Scope Records. Více info o tom, kde kompilaci pořídíte, hledejte v pátek (i později, pochopitelně) ZDE.

Komentáře nejsou povoleny