Pokud se chcete podívat na krátky sestřih z natáčení klipu Dva a půlměsíc, tak je pro vás připravený zde . Jo a děkujeme za hlasy do hitparády Alternativa TV a do Žebříku. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Poprvé v životě jsem – i s Alex – ve videoklipu. A jako by ta písnička byla o nás. Přitom píseň Dva a půlměsíc kapela Prohrála v kartách napsala ještě než jsme se seznámili. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Oblíbení milenci a teď již novomanželé – Alex a Jiří X. Doležalovi – večeří v pražském metru a také v našem klipu. Ten jsme natočili na písničku Dva a půlměsíc. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

… z přípravy klipu. Abyste si jako udělali představu :)

Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Pokud byste náhodou chtěli hrát v našem novym videoklipu, tak dneska po třetí odpoledne vystupte v Praze na Dejvický z metra směrem na Evropskou a tak nějak se tam poflakujte po vestibulu… :) Víc neprozradim :). A jestli ne, tak nám aspoň držte palce, bude to divoký :)

Žádný komentář »»»

A jestli se vám líbí písnička Dva a půlměsíc, můžete jí poslat hlas na téhle stránce  na Alternativa TV. Moc nám to pomůže, takže také moc děkujeme. P.S. Barunek říká, že je možné denně poslat až deset hlasů…

Žádný komentář »»»

Tak Reflexy s prvním diskem naší nové desky KanibaLOVE už jsou z trafik fuč. Je tu však ještě možnost – pokud jste to v posledních 14 dnech za 69,- nestihli – dostat jej až do schránky: stačí poslat SMS. Tak to vyjde na 99 korun i s balným a poštovným. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Když jsme natáčeli pořád Zkušebny pro TV bedna, tak nám z toho kluci rovnou spíchli takový zkušebnový klípek na píseň 2 a půlměsíc z chystané novinky. Sice asi budem dělat ještě jiný, nezkušebnový, ale stejně se můžete mrknout tady a ochutnat neco z novinky. Jak se vám líbí?

Komentáře nejsou povoleny