Klip Dva a půlměsíc s Alex a JXD soutěží v hitparádě na Alternativa TV. Kdybyste nám poslali své hlasy, tak to tedy bude pecka :) Když tak moc díky. Hlasovat můžete zde a jak říká Barunek, můžete poslat i deset hlasů denně.

Žádný komentář »»»

V Rockparádě jsme skončili třetí a tak jako klip číslo 5 (asi aby se to nepletlo :) postupujeme do dalšího kola. Tak moc děkujeme za hlasy, které jste poslali. A kdybyste poslali ještě další, tak by to bylo úplně super :) Hlasovat můžete  tady. Díky.

Žádný komentář »»»

Písnička Dva a půlměsíc soutěží v další hitparádě, tentokrát přímo v Rockparádě. Horáček tam byl i mudrovat. Takže se můžete podívat a třeba i poslat hlas. Za což vám případně vééélice děkujeme. :)

Žádný komentář »»»

Musíme moc poděkovat všem, co nám pomohli k prvnímu místu v hitparádě na Alternativa TV. A pak předem všem, co nám případně pomohou se tam nějakou chvíli udržet, což se dělá tady. Tak ještě jednou třikrát: DÍKY, DÍKY,DÍKY :)

Žádný komentář »»»

Nasadili nám písničku KanibaLove do Andělské dvacítky na rádiu Rock Zone. Tak jestli se vám líbí a třeba nám chcete pomoct, no tak hlasujte tady :) Předem moc dík

Žádný komentář »»»