Ahoj, máme náš poslední klip Matka měst v Hitparádě na Alternativa TV. Kdybyste nám poslali nějaké hlasy, tak to by byla paráda. A jak řiká Barunek, hlasovat můžete i několikrát denně. Barunek ví kolikrát… Předem kdyžtak moc děkujeme

Žádný komentář »»»

Kdybyste nám náhodou chtěli poslat hlasy do Žebříku a nevěděli jak, tak víc se dozvíte na tomto webu. Ne vážně, moc by nám to pomohlo. Tak předem díky.

Komentáře nejsou povoleny

Klip Dva a půlměsíc s Alex a JXD soutěží v hitparádě na Alternativa TV. Kdybyste nám poslali své hlasy, tak to tedy bude pecka :) Když tak moc díky. Hlasovat můžete zde a jak říká Barunek, můžete poslat i deset hlasů denně.

Žádný komentář »»»

V Rockparádě jsme skončili třetí a tak jako klip číslo 5 (asi aby se to nepletlo :) postupujeme do dalšího kola. Tak moc děkujeme za hlasy, které jste poslali. A kdybyste poslali ještě další, tak by to bylo úplně super :) Hlasovat můžete  tady. Díky.

Žádný komentář »»»

Písnička Dva a půlměsíc soutěží v další hitparádě, tentokrát přímo v Rockparádě. Horáček tam byl i mudrovat. Takže se můžete podívat a třeba i poslat hlas. Za což vám případně vééélice děkujeme. :)

Žádný komentář »»»

Musíme moc poděkovat všem, co nám pomohli k prvnímu místu v hitparádě na Alternativa TV. A pak předem všem, co nám případně pomohou se tam nějakou chvíli udržet, což se dělá tady. Tak ještě jednou třikrát: DÍKY, DÍKY,DÍKY :)

Žádný komentář »»»

A jestli se vám líbí písnička Dva a půlměsíc, můžete jí poslat hlas na téhle stránce  na Alternativa TV. Moc nám to pomůže, takže také moc děkujeme. P.S. Barunek říká, že je možné denně poslat až deset hlasů…

Žádný komentář »»»