Naším loučením se starým rokem budiž vyhlášení po všech stránkách NEJ člena našeho týmu: Nemůže jim být nikdo jiný než náš šéfmanažer transportu a logistiky, garderobier a bavič – Bohumil Gottlieb Myslík, známý též jako Vojta. Děkujeme Ti, ze jseš, Bohunko, a do roku 2011 Ti přejeme vše NEJ, protože jsi vážně NEJ! Vám ostatním za prima zážitky v roce 2010 rovněž díky. A 2011? To se ještě uvidí… vaše PROHRÁLA’

1 komentář »»»

Na čtvrtek 18.11. jsme si do Besedy jako velmi speciálního hosta přizvali jihomoravskou cimbálovku MEDICIMBAL. Ta si na našem posledním albu (2CD KANIBALOVE) zahrála ve vlastní úpravě jednu z našich starších písní – Starý časy, černý vlasy. A tentokrát ji představí i naživo. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Pokud se chcete podívat na krátky sestřih z natáčení klipu Dva a půlměsíc, tak je pro vás připravený zde . Jo a děkujeme za hlasy do hitparády Alternativa TV a do Žebříku. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Kapela Prohrála v kartách novinkou KanibaLOVE plynule navázala na své předchozí album Jaký to bude za vodou. I na nejnovějším dvojdiskovém počinu je totiž upozorněno na minulý režim, nekonečný útěk před světem, alkohol, drogy a v nespolední řadě na lásku. Oproti předešlému albu je ovšem deska KanibaLOVE celistvější a srozumitelnější. Díky její rozsáhlé stopáži máte pocit, jako byste prožili opravdový příběh. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Tato recenze bohužel vyšla bohužel jen v tištěném vydání časopisu Instinkt, proto ji uvnitř najdete v oskenované podobě. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Skupina Prohrála v kartách vydala album Kanibalové. Nová deska je z velké části o lásce. Zpěvák Filip Horáček tvrdí, že mu texty o lásce nepřijdou banální. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Pop-punk nemusí být hloupý a partnery žerou láskou nejen kudlanky a pavoučice. A třetí album KanibaLOVE pražské kapely Prohrála v kartách není samožerské, ač by jeho název nahrával na smeč. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Malostranská „kapelka“ okolo Filipa Horáčka možná Prohrála v kartách, ale při skládání a nahrávání desky „KanibaLOVE“ měla štěstěnu na své straně. Skupina se při ní naladila na vítěznou vlnu a po pochvalné hlavní recenzi si odnáší kladné body i z naší makrorecenze. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

A jestli se vám líbí písnička Dva a půlměsíc, můžete jí poslat hlas na téhle stránce  na Alternativa TV. Moc nám to pomůže, takže také moc děkujeme. P.S. Barunek říká, že je možné denně poslat až deset hlasů…

Žádný komentář »»»

Nasadili nám písničku KanibaLove do Andělské dvacítky na rádiu Rock Zone. Tak jestli se vám líbí a třeba nám chcete pomoct, no tak hlasujte tady :) Předem moc dík

Žádný komentář »»»