Naším loučením se starým rokem budiž vyhlášení po všech stránkách NEJ člena našeho týmu: Nemůže jim být nikdo jiný než náš šéfmanažer transportu a logistiky, garderobier a bavič – Bohumil Gottlieb Myslík, známý též jako Vojta. Děkujeme Ti, ze jseš, Bohunko, a do roku 2011 Ti přejeme vše NEJ, protože jsi vážně NEJ! Vám ostatním za prima zážitky v roce 2010 rovněž díky. A 2011? To se ještě uvidí… vaše PROHRÁLA’

1 komentář »»»

My úplně nevíme, jak a kde hodláte kapra se salátem trávit vy, ale jisté je, že my ho strávíme tradičně ve Vagónu. Před naším půlnočním koncertem si u toho poslechneme od 23 hodin kapelu našeho bubeníka Matoouše COOLOVÁ DÁMA (jen tak mimochodem – ano, Matouš je pořád náš bubeník, kluk jeden ušatá).
Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Na čtvrtek 18.11. jsme si do Besedy jako velmi speciálního hosta přizvali jihomoravskou cimbálovku MEDICIMBAL. Ta si na našem posledním albu (2CD KANIBALOVE) zahrála ve vlastní úpravě jednu z našich starších písní – Starý časy, černý vlasy. A tentokrát ji představí i naživo. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

A další kousek z jamu na RfP. Spolu s Medicimbalem a taky s Olou a Cannym z Obří broskve písnička od Petra Ulricha (Petra, ne Larse z Metallicy:)… Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Začíná sezóna festivalů, ale ještě před tím, v útery 22. června, si zahrajeme v pražském Vagónu. Byť jsme se narodili v Malostranské besedě, Vagón se o nás staral, když byla máma nemocná. Tak jsme zvolili střídavou péči a v Praze budeme hrát tam i tam. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Dnes (jasně že pátek 4.6.) vyrážíme směr Krnov, kde si večer zahrajeme v námi oblíbeném Kofola Music Clubu. Mimochodem domů se tak na chvíli vrací Filipova akustika, která se narodila ve zdejší továrně na varhany (ha, takové kukaččí mládě) Rieger-Kloss. A v sobotu se přesuneme do opavského Café Evžen. Tam to ještě neznáme, o to víc jsme zvědaví. Tak přijďte milí Slezané, rádi vás poznáme.

Žádný komentář »»»

Zatím se zdá, že o tomto víkendu (15. – 16. 5.) bude hnusně. Ideální počasí na to, užít si víkend v Praze. V případě drobného mrholení mrknete na památky, v případě průtrže mračen se schováte do hospůdek a sobotní večer pak s námi prožijte v Malostranské besedě, kde odehrajeme první samostatný koncert od jejího letošního znovuzrození. Jako host vystoupí tajemný hudebník ukrývající se pod pseudonymem dEad rock star. A možná dojde i na některé kousky z doby, kdy jsme v Besedě začínali.

3 komentářů »»»

Tradiční prohrálovská štědrovečerní půlnoční letos po loňské odmlce bude. To už jsme říkali, he he… Ano, v klubu Vagón na pražské Národní třídě, jak jinak, než 24.12. o půlnoci (respektivě krátce před ní). Pojďme si shrnout základní informace. Podrobnosti zde »»»

1 komentář »»»

Komentáře nejsou povoleny

Než se všichni definitivně vrátíme do klubů, rozhodli se Lety mimo uspořádat ještě jeden letní festival. A pozvali nás tam spolu s SPS, Skapollo a The Slots. Akce se bude konat 18.9.2009 ve Staré Boleslavi na hlavní pláži Proboštských jezer. Přijďte s námi zapít konec léta a vzdát hold letošní nabité sezóně, která pro nás, díky Vám všem byla nezapomenutelná! Spojení zPrahy: Z Černého mostu MHD každou čtvrt hodinu do Staré Boleslavi za 20Kč. Autem 20min. po dálnici. Další možnosti dopravy na http://www.brandysboleslav.cz/web/doprava/. Možnost přespání: vmístním kempu/stanovišti– osoba +auto do 100Kč.

Žádný komentář »»»