Než se všichni definitivně vrátíme do klubů, rozhodli se Lety mimo uspořádat ještě jeden letní festival. A pozvali nás tam spolu s SPS, Skapollo a The Slots. Akce se bude konat 18.9.2009 ve Staré Boleslavi na hlavní pláži Proboštských jezer. Přijďte s námi zapít konec léta a vzdát hold letošní nabité sezóně, která pro nás, díky Vám všem byla nezapomenutelná! Spojení zPrahy: Z Černého mostu MHD každou čtvrt hodinu do Staré Boleslavi za 20Kč. Autem 20min. po dálnici. Další možnosti dopravy na http://www.brandysboleslav.cz/web/doprava/. Možnost přespání: vmístním kempu/stanovišti– osoba +auto do 100Kč.

Žádný komentář »»»

Vážení a milí prohrálovští přátelé, kteří zároveň ladíte hudební televizní kanál Óčko! Dnes ve čtvrtek 11.6. o páté odpolední nalijte si poanglicku čaje a zapněte bednu.

Budeme si tam v přímém přenosu spolu s LETY MIMO povídat o našich právě vydaných nových deskách, o jejich společném křtění, společném koncertování a vůbec společném roskerstvíčku… a pustíme si společně i nějaký ten klip. Tak dneska v pět, vaše kanibaLOVEská PROHRÁLA

Žádný komentář »»»

Jestli chcete vidět, jak příšerně vypadáme v televizi, tak máte možnost 11.6. (zítra nebo dnes, podle toho kdy to čtete) v InBoxu na Očku od pěti hodin. Budeme tam i s našima šňůrovejma parťákama Letama mimo.

Žádný komentář »»»

I když tomu někteří z vás už nevěřili, tak jsou KANIBALOVE definitivně venku už i ve své dvoudiskové podobě. Jako dvě cédéčka s krásným bookletem, který pro nás udělal Meyla z Vypsané fiXy, ho můžete pořídit v kamenných i online obchodech, přičemž doporučená cena je 299,- Kč (čili 2CD za běžnou pultovou cenu jednoho). Na našich samostatných koncertech však naše KANIBALOVE můžete získat dokonce za pouhých 200,- kč. A pokud by vám stačily jen eMpéTrojky (bez obalu), tak všech devatenáct kousků si můžete stáhnout za 152,- Kč na WWW.INDIES.EU. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Již tento čtvrtek 28. května 2009 v pražském Lucerna Music Baru pokřtíme nové album KANIBALOVE, které tak konečně vyjde i v tradiční, klasické podobě s bookletem. Ke všemu najednou jako 2CD se čtyřma novinkama, živákovejma coververzema a taky se dvěma šílenostma – jednou od breakbeatových veteránů The Tchendos a druhou od echt moravské cimbálovky St.Medicimbal

A křest to bude navíc dost chemickej, protože spolu s náma své nové album Pouhá chemie pokřtí i kamarádi LETY MIMO. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»