Kapela Prohrála v kartách novinkou KanibaLOVE plynule navázala na své předchozí album Jaký to bude za vodou. I na nejnovějším dvojdiskovém počinu je totiž upozorněno na minulý režim, nekonečný útěk před světem, alkohol, drogy a v nespolední řadě na lásku. Oproti předešlému albu je ovšem deska KanibaLOVE celistvější a srozumitelnější. Díky její rozsáhlé stopáži máte pocit, jako byste prožili opravdový příběh. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Tato recenze bohužel vyšla bohužel jen v tištěném vydání časopisu Instinkt, proto ji uvnitř najdete v oskenované podobě. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Pop-punk nemusí být hloupý a partnery žerou láskou nejen kudlanky a pavoučice. A třetí album KanibaLOVE pražské kapely Prohrála v kartách není samožerské, ač by jeho název nahrával na smeč. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Malostranská „kapelka“ okolo Filipa Horáčka možná Prohrála v kartách, ale při skládání a nahrávání desky „KanibaLOVE“ měla štěstěnu na své straně. Skupina se při ní naladila na vítěznou vlnu a po pochvalné hlavní recenzi si odnáší kladné body i z naší makrorecenze. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Tak jasně, že samochvála smrdí. Ale, třeba vás tohle zajímá. A až bude nějaká hnusná recenze (jako že určitě bude:), tak jí sem taky dáme.

Žádný komentář »»»

Pražská kapela Prohrála v kartách se svému říznému bigbeatu věnuje již více než dvanáct let, ale elán, nasazení a mladický zápal by jí mohla závidět leckterá začínající partička. Do své muziky dává všechno, moc nekalkuluje, jde do ní naplno, o čemž svědčí i novinkové dvojalbum s vtipným názvem KanibaLOVE. Svěží nahrávka plná chytlavých hitů. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Prohrála v kartách si dali s novou deskou „KanibaLOVE“ docela na čas. Původně se o ní hovořilo již loni, nakonec ale vyšla letos na jaře. Nejprve digitálně, pak jako příloha časopisu. Desítka skladeb, které jsou k dispozici, ukazuje punkrockovou partu kolem Filipa Horáčka v dobrém světle. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Banda, které vzešla z Malostranské besedy a již pěknou řádku let brázdí naši hudební scénu, se po bezmála tříleté odmlce rozhodla vydat své další, v pořadí třetí album. A to album není jen tak ledajaké. Bohužel nahrávání a následné vydání alba provázela velká smůla a fanoušci byli napjatí jako špagáty, ale výsledek jim to vše vynahradil. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

„Cože? Prohrála v kartách? To vůbec neznám!! Že jsou lepší než Divokej Bill a přesto jim dělaj’ předskok? Tak to musím sehnat“ – Tak takhle nějak může zareagovat určitě hóóóódně lidí v našem malým Česku. Zkusím vám říct proč… Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny