A další kousek z jamu na RfP. Spolu s Medicimbalem a taky s Olou a Cannym z Obří broskve písnička od Petra Ulricha (Petra, ne Larse z Metallicy:)… Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

V pondělí na letošním Rock for People vystoupíme hned dvakrát. Tedy částečně třikrát. Nejdříve to bude takové ranní (13:35, to je na fesťáku ještě ráno) a víceméně standartní festivalové vystoupení ve stanu na Evropa 2 Stage (no není to legrační, že nás budou hrát na Evropě 2…?). V 19:00 si Filip zazpívá na témže podiu s Anetou Langerovou písničku Den, již pro ní napasal. A vrchol všeho bude vystoupení na Jam Stage od 21:30. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Canny z Obří broskve dostal od festivalu Azyl na Rock for People kameru, aby točil, co ho napadne. Hrajeme v tom taky a vlastně i někteří z vás :). Tak esli se chcete podívat třeba jak se čůrá před koncertem na fesťáku, tak se mrkněte na tento odkaz.

Žádný komentář »»»

Protože s námi na Večírku pro nedočkavé festivalu Rock for People vystupují i Obří Broskev a Medvěd 009, pozvali jsem Olinku a Cannyho (Obří broskev), kteří nám na desce zpívají vokály a Rudu, co nám fouknul saxofon (Medvěd 009), aby to tam s námi dali i naživo. Tak pokud tam budete už v pátek 3.7 po 19 hodině, přijďte se podívat, jak jim to zpívá a fouká. A jestli dřív, nenechte si ujít jejich kapely. Jinak se třeba po zbytek RfP potkáme v publiku.

Žádný komentář »»»