PVK, tedy Prohrála v kartách, tedy my, zahrajeme tentokrát naživo v Dobrém ránu z Moravy a Slezska ze studia v Ostravě. Pořad startuje 22. října v 5:59, slovy v pět hodin a padesátdevět minut ráno. Schválně, vážení a milí Moravané a Slezané, je někdo z vás ranní ptáče a potvrdí to tím, že nám zde napíše co jsme hráli?

Žádný komentář »»»

Musíme moc poděkovat všem, co nám pomohli k prvnímu místu v hitparádě na Alternativa TV. A pak předem všem, co nám případně pomohou se tam nějakou chvíli udržet, což se dělá tady. Tak ještě jednou třikrát: DÍKY, DÍKY,DÍKY :)

Žádný komentář »»»

Čeká nás další televizní vystoupení, opět to bude vystoupení v přímém přenos, tzv. LIVE a tentokrát budeme nejen LIVE mluvit, ale i LIVE hrát. A ještě kdy že to bude? Tak tedy zítra, v úterý 23. června 2009 ve 20:04 v pořadu Události v kultuře na kanále ČT24. Takže pokud se chcete mrknout jak blbě vypadáme a zníme v televizi, máte možnost.

Žádný komentář »»»

Vážení a milí prohrálovští přátelé, kteří zároveň ladíte hudební televizní kanál Óčko! Dnes ve čtvrtek 11.6. o páté odpolední nalijte si poanglicku čaje a zapněte bednu.

Budeme si tam v přímém přenosu spolu s LETY MIMO povídat o našich právě vydaných nových deskách, o jejich společném křtění, společném koncertování a vůbec společném roskerstvíčku… a pustíme si společně i nějaký ten klip. Tak dneska v pět, vaše kanibaLOVEská PROHRÁLA

Žádný komentář »»»

Jestli chcete vidět, jak příšerně vypadáme v televizi, tak máte možnost 11.6. (zítra nebo dnes, podle toho kdy to čtete) v InBoxu na Očku od pěti hodin. Budeme tam i s našima šňůrovejma parťákama Letama mimo.

Žádný komentář »»»