My úplně nevíme, jak a kde hodláte kapra se salátem trávit vy, ale jisté je, že my ho strávíme tradičně ve Vagónu. Před naším půlnočním koncertem si u toho poslechneme od 23 hodin kapelu našeho bubeníka Matoouše COOLOVÁ DÁMA (jen tak mimochodem – ano, Matouš je pořád náš bubeník, kluk jeden ušatá).
Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Začíná sezóna festivalů, ale ještě před tím, v útery 22. června, si zahrajeme v pražském Vagónu. Byť jsme se narodili v Malostranské besedě, Vagón se o nás staral, když byla máma nemocná. Tak jsme zvolili střídavou péči a v Praze budeme hrát tam i tam. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Komentáře nejsou povoleny

Tradiční prohrálovská štědrovečerní půlnoční letos po loňské odmlce bude. To už jsme říkali, he he… Ano, v klubu Vagón na pražské Národní třídě, jak jinak, než 24.12. o půlnoci (respektivě krátce před ní). Pojďme si shrnout základní informace. Podrobnosti zde »»»

1 komentář »»»

Komentáře nejsou povoleny

Jak dobře víte, skupinu PROHRÁLA V KARTÁCH tvoří mimo jiné i náruživí příznivci fotbalu a především pak klubu BOHEMIANS 1905. A stejně tak mnozí fandové vršovického klubu od Botiče chodí pravidelně nejen do Ďolíčku, ale také na vystoupení PROHRÁLY V KARTÁCH. Taky víte, že PROHRÁLA V KARTÁCH nedávno vydala nové album, resp. dvojalbum KANIBALOVE. A z výše uvedené logiky věci ji na středečním koncertě ve Vagonu znovu pokřtí, tentokrát ovšem v zelenobílém duchu. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

V pondělí 23. 2. budeme hrát po delší době v Praze a to na festivalu proti totalitě, zlu a násilí Mene Tekel. Společně s námi vystoupí parádní kapely Obří Broskev a Plexis, takže to bude určutě príma večírek. My na něm představíme spoustu písniček z nové desky. Tak přijďtě, ať je veselo. dík

Komentáře nejsou povoleny

Zaznamenáváním našich zvukových záznamů poznamenáváme celý letošní rok. A ve čtvrtek ve Vagonu zaznamenáme další záznam! Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny