A další kousek z jamu na RfP. Spolu s Medicimbalem a taky s Olou a Cannym z Obří broskve písnička od Petra Ulricha (Petra, ne Larse z Metallicy:)… Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Pokud se chcete podívat na krátky sestřih z natáčení klipu Dva a půlměsíc, tak je pro vás připravený zde . Jo a děkujeme za hlasy do hitparády Alternativa TV a do Žebříku. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Poprvé v životě jsem – i s Alex – ve videoklipu. A jako by ta písnička byla o nás. Přitom píseň Dva a půlměsíc kapela Prohrála v kartách napsala ještě než jsme se seznámili. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Oblíbení milenci a teď již novomanželé – Alex a Jiří X. Doležalovi – večeří v pražském metru a také v našem klipu. Ten jsme natočili na písničku Dva a půlměsíc. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

… z přípravy klipu. Abyste si jako udělali představu :)

Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Canny z Obří broskve dostal od festivalu Azyl na Rock for People kameru, aby točil, co ho napadne. Hrajeme v tom taky a vlastně i někteří z vás :). Tak esli se chcete podívat třeba jak se čůrá před koncertem na fesťáku, tak se mrkněte na tento odkaz.

Žádný komentář »»»

Pokud byste chtěli vědět, jak to vypadá u nás ve zkušebně, poslechnout si nějaké to naše žvanění a také novou písničku, tak vás zveme do našeho doupěte. Ale jelikož nevíme, kolik vás vlastně je a zkušebna je to malá, uděláme to protřednictvím televize, přesněji TVBedna. Takže jestli vás to zajímá, mrkněte sem.

Komentáře nejsou povoleny