Ahoj, máme náš poslední klip Matka měst v Hitparádě na Alternativa TV. Kdybyste nám poslali nějaké hlasy, tak to by byla paráda. A jak řiká Barunek, hlasovat můžete i několikrát denně. Barunek ví kolikrát… Předem kdyžtak moc děkujeme

Žádný komentář »»»

Jakýsi Bukanýr Pája nám poslal klip, který ustříhal k pražským komunálním volbám, a jestli nám nevadí, že použil naši písničku. Nevadí. Naopak, klip je to fajn a tak ho i rádi posíláme dál. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Pokud se chcete podívat na krátky sestřih z natáčení klipu Dva a půlměsíc, tak je pro vás připravený zde . Jo a děkujeme za hlasy do hitparády Alternativa TV a do Žebříku. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Poprvé v životě jsem – i s Alex – ve videoklipu. A jako by ta písnička byla o nás. Přitom píseň Dva a půlměsíc kapela Prohrála v kartách napsala ještě než jsme se seznámili. Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Oblíbení milenci a teď již novomanželé – Alex a Jiří X. Doležalovi – večeří v pražském metru a také v našem klipu. Ten jsme natočili na písničku Dva a půlměsíc. Podrobnosti zde »»»

Žádný komentář »»»

Pokud byste náhodou chtěli hrát v našem novym videoklipu, tak dneska po třetí odpoledne vystupte v Praze na Dejvický z metra směrem na Evropskou a tak nějak se tam poflakujte po vestibulu… :) Víc neprozradim :). A jestli ne, tak nám aspoň držte palce, bude to divoký :)

Žádný komentář »»»

Když jsme natáčeli pořád Zkušebny pro TV bedna, tak nám z toho kluci rovnou spíchli takový zkušebnový klípek na píseň 2 a půlměsíc z chystané novinky. Sice asi budem dělat ještě jiný, nezkušebnový, ale stejně se můžete mrknout tady a ochutnat neco z novinky. Jak se vám líbí?

Komentáře nejsou povoleny

Pokud byste chtěli vědět, jak to vypadá u nás ve zkušebně, poslechnout si nějaké to naše žvanění a také novou písničku, tak vás zveme do našeho doupěte. Ale jelikož nevíme, kolik vás vlastně je a zkušebna je to malá, uděláme to protřednictvím televize, přesněji TVBedna. Takže jestli vás to zajímá, mrkněte sem.

Komentáře nejsou povoleny

Režie: Adam Cirok

Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny

Režie: Adam Cirok

Podrobnosti zde »»»

Komentáře nejsou povoleny